Tony Bowls

Tony Bowls mając w sumie więcej niż dwadzieścia lat biegłości w specjalizacji tekstylnej, opracował sobie swój osobisty wzór wyprzedzający fasony mody o dwa kroki. Jest to kierunek, który poprzez swoją nieszablonowość oraz awangardę nabył szerokie rzesze pań na całym świecie. W trakcie minionych 20 lat Tony Bowls nieprzerwanie projektował Kreacje wieczorowe dla niewiast biorących udział w takich wydarzeniach jak Miss America oraz Miss USA.
Tony Bowls dołącza do grupy Mon Cheri:
Jesienią 2005 roku Tony dołączył do Amerykańskiej grupy Mon Cheri, którą konstruują najbardziej rasowi projektanci z całego świata. Jego portfolio zatytułowana Tony Bowls Collection nieoczekiwanie powaliła na kolana całe szacowne jury, które zaakceptowało ją odkryciem roku. Tony Bowls jest dziś designerem następujących kolekcji: Tony Bowls Paris, Tony Bowls Le Gala, Tony Bowls Evenings, Tony Bowls Shorts, Tony B. Jego najbardziej ekskluzywną kolekcją jest Tony Bowls Limited.
Sukienki wieczorowe Tony Bowls i okazałe wydarzenia:
Niejedne suknie wieczorowe białystok z jego kolekcji były wybierane przez porywające uczestniczki konkursów takich jak: Outstanding Teen oraz Wheel of Fortune. Awangardowe Kreacje wieczorowe Tony Bowls zdobiły okładki wielu świetnych magazynów w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Gwiazdy wielkiego formatu też wielokrotnie decydują się nałożyć suknie wieczorowe gdańsk jego projektu w czasie zaszczytnych zdarzeń na czerwonym dywanie. Podczas wyborów na Miss Ameryki, wszystkie 51 pretendentki miały na sobie suknie wieczorowe gdańsk z jego kolekcji. Tony Bowls zeszłymi czasy także zyskuje wzięcie w Polsce, o czym świadczy fakt, że w ciągu półfinałowej gali Miss Polonia w Białymstoku, laureatki konkursu w trakcie jednego z wyjść miały na sobie Suknie jego projektu.
Suknie Ślubne Tony Bowls Bridal:
Po odniesieniu kolosalnego sukcesu, jakim były suknie wieczorowe warszawa z jego kolekcji, Tony Bowls jesienią 2011 wypuścił nowiuteńką linię w skład której wchodzą Suknie ślubne Gdynia na specjalne zamówienie Mon Cheri. Suknie ślubne Konin zostały opracowane z nie mniejszą pasją niż sukienki wieczorowe będące przykładem eleganckiego krawiectwa na najwyższym, światowym poziomie, jakiod 3 lat jestosiągalny także w Polsce.
Amerykańskie Sukienki weselne w Polsce:
W trakcietrzech lat grupa Mon Cheri wraz z Tonym Bowlsem non stop osiąga zaufanie oraz wziętość, nie tylko między klientek detalicznych jak również salonów ślubnych, które cenią sobie najważniejszą jakość oraz fason który wyprzedza światowe trendy w modzie. suknie wieczorowe gdynia Tony Bowls stanowią bardzo dobrywybór kreacji, które będą towarzyszyć nam podczas najważniejszych momentów w życiu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s