Suknie ślubne – wypożyczenie czy kupno?

Suknie ślubne – wypożyczenie czy kupno.

Nie istotne czy jest to spowodowane rzeczą walutową, czy zwyczajnie zdrowym rozsądkiem, aktualnie użyczenie sukien ślubnych staję się coraz bardziej popularne. Suknie ślubne możemy dzierżawić bez względu na to czy nasze wesele będzie w staroświeckim rodzaju – z białą bryczką oraz wiejskim stołem – czy może na swój ślub wybierzemy się wielgachną różową limuzyną.

Przyszłe kobiety stają się coraz bardziej oszczędne i jednocześnie pragną, by ich suknia ślubna była nieziemska. Bez pośpiechu sprawdzają przy tym ceny, ponieważ pragną aby ich suknie ślubne zostały naraz w adekwatnej cenie i spełniały ich marzenia. Wprawdzie, spędzą w osobistej sukni średnio od 5 do 6 godzin. O ile przeliczymy wartość sukni ślubnej na godzinę, wynik może zaskoczyć niejedną z nas.

Stojąc przed dylematem zakupu drogocennej sukni ślubnej albo rezerwacji podróży poślubnej w egzotyczne miejsce, mnóstwo dam zaczyna się zastanawiać czy kupno sukni ślubnej posiada sens. Na nieszczęście dla większości panienek jedynym podejściem na posiadanie wymarzonej sukni ślubnej jest wycieczka do outletu sukien ślubnych gdzie suknie ślubne można zakupić po okazyjnych cenach.

Aranżowanie wesela zwykle jest bardzo drogocenne, musimy wynająć salę, wybrać zastawę, zamówić zespuł czy zakupić kwiaty. Zwykle realne wydatki przewyższają projektowy budżet i dlatego Wy Młodzi poszukują oszczędności.

Wypożyczane suknie ślubne są zazwyczaj tańsze od tych kupywanych. Dodatkowo możemy wyszukać model z górnej pułki w atrakcyjnej cenie.

Reklamy

One thought on “Suknie ślubne – wypożyczenie czy kupno?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s